English
1394/11/18
Sunday, February 07, 2016

جستجو :

صفحه اول
محصولات

اخبار
تماس با ما

 

   

معرفي شركت بازرگاني بيـدار 

   آقاي حسين قائمي مؤسس شرکت بازرگانی بیدار از سال 1320 خورشيدي در بازار نوشت افزار آغاز به کار نمودند اما همانطور که می دانیم متآسفانه در این سال ايران توسط انگليس و روسيـه مورد تعرض قرار گرفت به طوری که كليه امـور تجارت بسیـار سخت صورت مي پذیرفت و از آنجا که این روال تا سال 1330 ادامه داشت ایشان تنها به كار فروش عمده نوشت افزار كه از بازار تهيه مي كردند مشغول بودند. از سال 1332 که اوضاع رو به بهبود نمود ایشان شروع به واردات بعضي اقلام نوشت افزار از قبيل خودكار و خودنويس و مداد کردند.

 

اولين واردات به نام "اوريانتا" بود كه بعد به نام "قائمي" تغيير يافت كه بسيار مورد پسند واقع گردید و اين راه را براي مشتريان بيشتر و بزرگ تر در تهران  و بخصوص شهرستان ها باز كرد. كمي بعد با وسعت بخشیدن به کار موفق به دریافت نمايندگي خودنويس های كروزر، سناتور، اِرو و چند نام تجاری ديگر شدند. در اواخر دهه 1330 قرارداد نمايندگي مداد "ليرا" بین ايران و كشورهاي همسايه توسط آقای حسین قائمی امضاء شد که بعدها پس از چندین سفر تجاری اين مداد را با آرم "شيرنشان" وارد ایران نمودند.

 

با گذشت حدود 2 دهه از فعالیت ایشان در بازار نوشت افزار، در سال 1342 شركتي به نام "شركت بازرگاني بيدار" تآسيس كردند كه امكان توسعه بيشتر و پخش وسيع تر را به ايشان داد. پس از انقلاب اسلامي و اتمام جنگ تحميلي نمايندگي هاي ديگري از قبيل پاركر، اينوكس كروم و تروپن به شرکت بازرگانی بیدار داده شد. 

 

شركت بازرگاني بيدار هم اكنون با بیش از 50 سال سابقه در بازار نوشت افزار نماينده انحصاري قلم و خودنويس پاركر، واترمن، مونته گراپا و دستگاه هاي برچسب ساز دايمو و محصولات چرمی نفیس فایلوفکس می باشد.

 

 

اخبـار جديـد

داستان خود را بنویس...

سوگند به قلم و آنچه می نویسند...

تجلیل از استاد احمد سمیعی گیلانی

 

لینک های مرتبط

شرکت بیدار الکترونیک
مدرن گالري
پیک بیدار
 


© Copyright 2010. All right reserved.